Trenerzy

am_wilczkowska_2Anna Marta Wilczkowska - absolwentka łódzkiej PWSSP oraz studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2002 roku współpracuje z Instytutem Postępowania Twórczego i Centrum Kreatywności i Przedsiębiorczości. Posiada 9 lat doświadczenia w opracowywaniu i prowadzeniu szkoleń z zakresu rozwoju kreatywności, rozwoju osobistego a także przedsiębiorczości, zarządzania, obsługi klienta, radzenia sobie ze stresem. Specjalizuje się m.in. w szkoleniach dotyczących umiejętności i kompetencji menedżerskich.

m_hauk_2Mateusz Hauk - absolwent psychologii na Uniwersytecie Łódzkim oraz Szkoły Trenerów Biznesu „Meritum”,.Trener biznesu i umiejętności interpersonalnych, praktyk HR, psycholog, dydaktyk, doradca zawodowy. Posiada bogate doświadczenie zawodowe w obszarze doradztwa personalnego (dobór zawodowy, ocena pracowników i kandydatów do pracy, badanie potrzeb szkoleniowych), realizacji projektów rozwojowych (szkolenia, coaching, rozmowy rozwojowe), budowania modeli i profili kompetencyjnych a także w poradnictwie zawodowym, rozwoju indywidualnym klientów i pomocy psychologicznej

Karina Jasiaczek – Koperska - pedagog, trener umiejętności psychospołecznych i zawodowych, absolwentka szkoły trenerskiej działającej przy Uniwersytecie Warszawskim. Od ponad 5 lat prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu rozwoju osobistego i umiejętności menadżerskich, komunikacji interpersonalnej, asertywności, autoprezentacji, rozwiązywania konfliktów, profesjonalnej obsługi klienta, twórczego myślenia i  zarządzaniem sobą w czasie. Prowadzi również szkolenia e-learningowe oraz zajęcia w ramach studiów podyplomowych Zarządzanie innowacyjne.

j_litkowski_1Jędrzej Litkowski - absolwent pedagogiki na Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi oraz dyplomowany terapeuta zajęciowy. Ukończył kursy i szkolenia związane z rozwojem umiejętności zarządzania zespołem, rozwiązywania konfliktów oraz technik negocjacyjnych. Od 2007 roku współpracuje w Centrum Kreatywności i Przedsiębiorczości Instytutu Postępowania Twórczego w Łodzi oraz z łódzką Wyższą Szkołą Humanistyczno – Ekonomiczną. Posiada doświadczenie w zakresie tworzenia autorskich scenariuszy zajęć, prowadzenia warsztatów psychologicznych i szkoleń finansowanych ze środków unijnych.