25.11.2010 - Wybór najkorzystniejszej oferty – przeprowadzenie cyklu szkoleń

W dniu 25 listopada 2010, na podstawie wcześniej wystosowanego zapytania ofertowego, koordynator projektu „Kształtowanie kompetencji menedżera” dokonał wyboru firmy, która zapewni przeprowadzenie cyklu szkoleń z 6 bloków tematycznych w ramach projektu. Wybór najkorzystniejszej oferty został dokonany na podstawie oferowanej ceny.

Pobierz protokół

20.11.2010 - Inauguracja zajęć

W listopadzie br. rozpoczynamy zajęcia I grupy (29-30 listopada 2010) i II grupy (27-28 listopada 2010). Zajęcia poprowadzi Mateusz Hauk z bloku tematycznego „Komunikacja w organizacji”. Prosimy o punktualne stawiennictwo na zajęciach.

18.10.2010 - Nowe zapytanie ofertowe - poszukujemy wykonawców

Poszukujemy wykonawców na przeprowadzenie cyklu szkoleń dla uczestników projektu „Kształtowanie kompetencji menedżera”

Zadanie obejmuje:

- przeprowadzenie szkoleń z 6 obszarów tematycznych (łącznie 72 dni szkoleniowe):

Komunikacja w organizacji (6 grup x 16 godz)

Budowanie i zarządzanie zespołem w kryzysie (6 grup x 16 godz)

Ocena i motywowanie pracowników (6 grup x 16 godz)

Zarządzanie czasem i delegowanie zadań (6 grup x 16 godz)

Decyzje menedżerskie i prowadzenie zebrań (6 grup x 16 godz)

Techniki i gry negocjacyjne (6 grup x 16 godz)

- przygotowanie treści skryptu dla uczestników projektu z zakresu każdego z powyższych sześciu tematów;

- realizacja w/w zadań w okresie listopad 2010 – sierpień 2011 na terenie Łodzi

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szczegółowe warunki zamówienia dostępne są w siedzibie Polskiego Centrum Edukacji.

18.10.2010 - Nowe zapytanie ofertowe - poszukujemy wykonawców

Poszukujemy wykonawców na zapewnienie usługi cateringowej (przerwa kawowa i obiad) dla uczestników szkolenia i trenera w ramach projektu „Kształtowanie kompetencji menedżera”

Zadanie obejmuje:

- zapewnienie 1152 obiadów (I i II danie) wraz z zastawą dla uczestników oraz trenera zajęć w ramach projektu (72 dni x 16 osób)

- zapewnienie 1152 przerw kawowych (kawa, herbata, mleko do kawy, cukier, ciastka) wraz z zastawą dla uczestników oraz trenera zajęć w ramach projektu (72 dni x 16 osób)

- dostarczenie w/w posiłków do sal szkoleniowych w Łodzi zgodnie z harmonogramem realizacji zajęć (w okresie listopad 2010 – sierpień 2011)

15.10.2010 - Wybór najkorzystniejszej oferty – wynajem sali i zapewnienie noclegu

W dniu dzisiejszym koordynator projektu „Kształtowanie kompetencji menedżera” dokonał rozpoznania ofert na wynajem sal szkoleniowych oraz zapewnienia noclegu dla uczestników. W oparciu o dokonaną analizę opracowany został protokół z rozpoznania ofert.

Pobierz protokół

01.10.2010 - ZAPYTANIE OFERTOWE

Poszukujemy wykonawców na zapewnienie usługi noclegowej oraz wynajmu sali szkoleniowej dla menedżerów - uczestników projektu “Kształtowanie kompetencji menedżera”

Zadanie obejmuje:

• wynajem sali szkoleniowej każdorazowo dla grupy 15 uczestników (łącznie 72 dni)
  • zapewnienie noclegu w pokojach jednoosobowych dla 180 osób
  • realizacja w/w zadań w okresie listopad 2010 – wrzesień 2011 na terenie Łodzi

01.08.2010 - Rozpoczęcie rekrutacji

Zapraszamy menedżerów, w tym właścicieli firm do wzięcia udziału w projekcie „Kształtowanie kompetencji menedżera”. Warunkiem udziału w projekcie jest złożenie przez uczestników projektu dokumentów rekrutacyjnych co najmniej tydzień przed rozpoczęciem pierwszych zajęć. Szczegóły dotyczące szkolenia znajdują się kolejnych podstronach serwisu.

[1] [2] [3] [4]