24.02.2011 - Nabór do V i VI grupy

Rozpoczynamy zapisy do dwóch ostatnich grup, które planowane są w ramach realizacji projektu. Zajęcia prowadzone będą w okresie kwiecień-wrzesień 2011. Harmonogram szkoleń znajduje się na naszej stronie w zakładce „Harmonogram szkolenia”.

02.02.2011 - Zaproszenie na zajęcia lutowe

Prosimy uczestników naszego projektu o zapoznanie się z harmonogramem zajęć zaplanowanych na luty 2011. W lutym zaplanowano zajęcia dla czterech grup uczestników. Dwie z powyższych grup kontynuują zajęcia od listopada, a dwie kolejne rozpoczynają udział w projekcie. Szczegółowe terminy wraz z przewidzianą tematyką zajęć znajdują się z zakładce „Harmonogram szkolenia”.

04.01.2011 - Zaproszenie na zajęcia w Nowym Roku

Przypominamy uczestnikom projektu, że w styczniu kontynuujemy zajęcia w ramach projektu „Kształtowanie kompetencji menedżera”. Zajęcia odbędą się: 10-11 stycznia (grupa tygodniowa) i 8-9 stycznia (grupa weekendowa). Szkolenie poprowadzi Mateusz Hauk z bloku tematycznego „Ocena i motywowanie pracowników”.

20.12.2010 - Życzenia świąteczne

W oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok pełni nadziei spoglądamy w przyszłość. Składamy życzenia: zdrowia, pogody ducha, spełnienia wszystkich marzeń, zawodowej satysfakcji i wielu sukcesów.

05.12.2010 - Zajęcia w grudniu

Zapraszamy uczestników zajęć na blok „Budowanie i zarządzaniem zespołem w kryzysie”. Zajęcia zaplanowane są na: 16-17 grudnia (grupa tygodniowa) i 16-17 grudnia (grupa weekendowa). Szkolenie poprowadzi Karina Jasiaczek-Koperska.

01.12.2010 - Rozpoczęcie naboru do III i IV grupy

Informujemy, że sukcesem zakończyliśmy rekrutację do grup, które rozpoczęły zajęcia w listopadzie br. Z przyjemnością informujemy, że z nasz projekt cieszy się dużym zainteresowaniem menedżerów i właścicieli firm pracujących na terenie województwa łódzkiego.
Jednocześnie informujemy, że rozpoczęliśmy nabór do kolejnych grup , których zajęcia rozpoczniemy od lutego 2011r. Harmonogram szkoleń znajduje się na naszej stronie w zakładce „Harmonogram szkolenia”

27.11.2010 - Wybór najkorzystniejszej oferty – usługa cateringowa

W dniu 27 listopada 2010, na podstawie wcześniej wystosowanego zapytania ofertowego, koordynator projektu „Kształtowanie kompetencji menedżera” dokonał wyboru firmy, która zapewni usługę cateringową (przerwa kawowa i obiad) dla uczestników projektu i trenera. Wybór najkorzystniejszej oferty został dokonany na podstawie oferowanej ceny.

Pobierz protokół

[1] [2] [3] [4]