30.10.2011 - Zakończenie projektu

Informujemy, że w dniu dzisiejszym zakończyliśmy działania w ramach projektu „Kształtowanie kompetencji menedżera”. W ramach projektu przeszkolonych zostało 90 przedstawicieli kadry kierowniczej, pracujących w przedsiębiorstwach z województwa łódzkiego.

01.09.2011 - Terminy zajęć wrześniowych

We wrześniu br. odbędą się ostanie szkolenia dla grupy A i B (III edycja). Zajęcia zaplanowane są na 10-11 września (grupa weekendowa) i 14-15 września (grupa tygodniowa). Temat szkoleń – Techniki i gry negocjacyjne.

22.08.2011 - Zajęcia coachingowe dla grupy

Od 1 września 2011 rozpoczynamy indywidualne zajęcia coachingowe dla grup, które rozpoczęły szkolenia w kwietniu. Prosimy zgłaszanie się do naszego biura w celu umówienia się na spotkania. Każdy uczestnik ma do dyspozycji 4 godziny zajęć.

01.08.2011 - Zaproszenie na zajęcia

W dniach 27-28 sierpnia oraz 31 sierpnia – 1 września br odbywać się będą zajęcia „Decyzje menedżerskie i prowadzenie zebrań”. W zajęciach uczestniczyć będą słuchacze, który rozpoczęli cykl szkoleniowy w kwietniu br.

01.07.2011 - Zaproszenie na zajęcia w lipcu

W lipcu br przewidziane są zajęcia dla grup A i B (III edycja) oraz grupy A (II edycja). Szczegółowy plan szkoleń znajduje się na naszej stronie w sekcji „Harmonogram szkolenia”. Jednocześnie informujemy, że 5 lipca odbędą się ostatnie zajęcia grupy A (II edycja).

20.06.2011 - Zajęcia coachingowe

W dniu dzisiejszym rozpoczynamy zapisy na indywidualne zajęcia coachingowe, które odbywać się będą w okresie lipiec-sierpień 2011. W powyższym terminie uczestnikami będą słuchacze z A i B grupy (II edycja). Przypominamy, że każdemu uczestnikowi przysługuje 4 godziny zajęć. W celu wyboru dogodnych terminów prosimy o zgłaszanie się do naszego biura.

01.06.2011 - Zaproszenie na zajęcia czerwcowe

Prosimy uczestników naszego projektu o zapoznanie się z harmonogramem zajęć zaplanowanych na czerwiec 2011. Szczegółowe terminy wraz z tematyką zajęć znajdują się z zakładce „Harmonogram szkolenia”. Jednocześnie informujemy, że 5 czerwca odbędą się ostatnie zajęcia grupy B (II edycja).

[1] [2] [3] [4]